این صفحه در مورد مقالات معماری داخلی برای اطلاع رسانی در مورد انواع معماری داخلی و سبک ها اجرای معماری تنظیم گردیده است تا با خواندن در مورد هر مقاله معماری بتوانید اطلاعات کافی و جامعی در مورد این رشته داشته باشید.

طراحی داخلی بیمارستان
طراحی داخلی بیمارستان
اصلی ترین هدف طراحی داخلی بیمارستان برای کودکان است. هدف طراحی داخلی بیمارستان این است که فضاهای کودکانه‌ای را ارائه دهیم که خدمات فنی را ارایه می‌دهند.
طراحی داخلی پارکینگ
طراحی داخلی پارکینگ
طراحی داخلی پارکینگ‌ که تاثیر توسعه‌های فضاهای تجاری را کم‌تر می‌کنند و مشخصه‌های طراحی داخلی پارکینگ های تجاری سبز عبارتند.
طراحی داخلی با کاغذ دیواری
طراحی داخلی با کاغذ دیواری
طراحی داخلی با کاغذ دیواری برای فضاهایی مخصوصا برای منزل مناسب می باشد.در طراحی داخلی با کاغذ دیواری که سلیقه شماست می‌توانید خانه خود را تغییر دهید.
طراحی داخلی با کناف
طراحی داخلی با کناف
طراحی داخلی با کناف پانل‌‌های آکوستیک سقف به رنگ سبز هایلایت هستند.در طراحی داخلی با کناف از بازاریابی در ساختمان اداری که از لحاظ آکوستیکی عایق شده است.
طراحی داخلی با چوب
طراحی داخلی با چوب
رنگ، نقش و سبک در تزیین در طراحی داخلی با چوب بسیار ضروری است چرا که ظاهر جذابی را در طراحی داخلی ایجاد می‌کند. زمانی که نوبت به طراحی داخلی با چوب میرسد.
طراحی داخلی اتاق کودک
طراحی داخلی اتاق کودک
طراحی داخلی اتاق کودک چالش برانگیز است. در سنی که کودکان باید فضای زندگی مختص به خود را داشته باشند هنوز آن‌ها نمی‌توانند درباره ظاهر اتاق خود تصمیم بگیرند.
طراحی داخلی بانک
طراحی داخلی بانک
ازتخصص مورد علاقه معماران و طراحان ، طراحی داخلی بانک می باشد.بسیاری از بانکهای جدید منجمله بانکهای سامان، ملت، مهر، سینا شعب خود را طراحی داخلی کرده اند.
طراحی داخلی با سنگ مرمر
طراحی داخلی با سنگ مرمر
در چند دهه‌ی گذشته کاربرد طراحی داخلی با سنگ مرمر کم‌تر شده است. عجیب این است که وقتی به مصالحی نظیر سنگ مرمر به عنوان عنصر طراحی فکر می‌کنید.
طراحی داخلی هتل
طراحی داخلی هتل
هتلداری در مسیر پر از تغییر و تحولی از جمله طراحی داخلی هتل قرار گرفته. هتل‌ها از طریق فضاهای عمومی و لابی های محلی تعریف می‌شوند که به مسافران خوشایندند.
طراحی داخلی داروخانه
طراحی داخلی داروخانه
فضای مناسب برای طراحی داخلی داروخانه را به شرح زیر است داروخانه خوب از طریق یک درب اتوماتیک عریض که برای کابران معلول دارای فشار دکمه‌ای است گشوده می‌شود.
طراحی داخلی آشپزخانه
طراحی داخلی آشپزخانه
طراحی داخلی آشپزخانه یکی از فضاهایی است که در خانه اغلب برای بازسازی در نظر گرفته می‌شود و همچنین یکی از پرهزینه‌ترین آن‌هاست و طراحی آشپزخانه بسیار مهم است
طراحی داخلی رستوران
طراحی داخلی رستوران
یکی ازعناصر طراحی داخلی رستوران در طراحی فضای داخلی رستوران، هویت و ویژگی مدرن منحصر به فرد فضاست. ترکیبی از شخصیت مالک و محلی که رستوران در آن واقع شده است
طراحی داخلی ویلا
طراحی داخلی ویلا
ه یک ویلا و اولین کلمه‌ای که در طراحی داخلی ویلا به ذهن‌تان می‌رسد، «لوکس و تجمل» بیاندیشید. تجمل و بزرگی و زرق و برق از ویژگی‌های طراحی داخلی ویلای دوبلکس.
طراحی داخلی حیاط
طراحی داخلی حیاط
طراحی داخلی حیاط خاص یکی از پرطرفدارین موارد در لیست آرزوهای مشتریان است طراحی داخلی حیاط شما چه مقدار خاص است و یا چه اندازه دعوت‌کننده است.
تاثیر رنگ در طراحی داخلی
تاثیر رنگ در طراحی داخلی
رنگ در طراحی داخلی مرحله اول در درون خود رنگی را که به شما آرامش می دهد یا دلنشین است تصور کنید و آن رنگ های همنشین را بر اساس چرخه رنگ انتخاب نمایید.
طراحی داخلی فضای نهارخوری
طراحی داخلی نهارخوری
در گذشته داشتن یک اتاق و یا فضا مختص فضای طراحی داخلی نهارخوری بسیار لازم و ضروری بود اما امروزه طراحی داخلی نهارخوری با پلان باز و بدون دیوار مد روز است.
طراحی داخلی مطب
طراحی داخلی مطب
اولین اصل برای رسیدن به یک طراحی برتر رعایت اصول عملکردی در طراحی داخلی مطب است. یک طراحی داخلی کلینیک کامل باید فضا لازم را همواره مد نظر داشته باشد.
موانع انجام دکوراسیون خانه
موانع انجام دکوراسیون خانه
موانع انجام دکوراسیون خانه زمان محدود، بودجه محدود. نمیدانید از کجا شروع کنید و بسیاری از مردم فکر می‌کنند تنها افراد خاصی با سبک خاص زندگی
روش های اجرایی معماری داخلی تجاری
روش های اجرای معماری داخلی تجاری
روش های اجرای معماری داخلی تجاری تنها یک هدف را دنبال میکند: جلب نظر مشتریان و تشویق برای ورود به فضای داخلی مغازه به نحوی که مشتریان تحت تاثیر قرار بگیرند.
طراحی داخلی اتاق خواب
طراحی داخلی اتاق خواب
طراحی داخلی اتاق خواب بسیار مهم است و بستگی به انداره و شکل اتاقی که طراحی می شود دارد. محل قرارگیری منابع گرمایشی و سرمایشی و نور را باید پیش ینی کرد.