مقالات کازدکو

آخرین مقالات کازدکو

در وب سایت کازدکو سعی بر ارائه دانستنی های دکور با توجه به دسته بندی های استاندارد روز دنیا و شناخت سبک های دکوراسیون داخلی و معماری داخلی به صورت هفتگی و ماهانه باشیم . لیست تمامی مطالب و مقاله کاز دکو منتشر شده در این صفحه برای دسترسی هرچه راحت کاربران قرار گرفته است تا به انتخاب هر دسته لیست مقالات مربوط به آن نمایش داده شود . همچنین با خواندن هر مطلب مقالات مرتبط به هر دسته نیز در ستون سمت راست قرار دارد .

طراحی داخلی در فصل بهار

طراحی داخلی در فصل بهار

برای استقبال از بهار می‌توانید حلقه‌های گل زیبایی روی در برای طراحی داخلی در فصل بهار نصب کنید.گل‌های حلقه طبیعی باشند بسیار بهتر است و حس را منتقل می‌کند.
2017-04-04/توسط کاز دکو
طراحی داخلی مهد کودک

طراحی داخلی مهد کودک مدرن ایرانی

امروزه این شانس را دارید که طراحی داخلی مهد کودک متعلق به کودکتان را مطابق خلق و خو، سرگرمی مورد علاقه و عادت‌های وی برای طراحی داخلی مهد کودک کنید.
2017-04-01/توسط کاز دکو
اصول طراحی داخلی نمایشگاه اتومبیل

اصول طراحی داخلی نمایشگاه اتومبیل

در طراحی داخلی نمایشگاه اتومبیل در کنار خلق وحدت بین مکان و محصولات، ترکیب عملکرد و زیباشناختی، دستورالعمل‌های مرتبط به شرکت و ایجاد جریان کاری مطلوب است.
2017-03-17/توسط کاز دکو
دکوراسیون طراحی داخلی گل فروشی

دکوراسیون طراحی داخلی گل فروشی

طراحی داخلی گل فروشی فراتر از نمایش دسته گل‌ها و گیاهان است. طراحی گلفروشی خلق کنید که محیط کاری شما را به دور از هر گونه آشفتگی و در هم برهمی نشان دهد.
2017-03-02/توسط کاز دکو
طراحی داخلی غرفه نمایشگاهی

طراحی داخلی غرفه نمایشگاهی

برای طراحی داخلی غرفه نمایشگاهی شرکت ها موارد زیر مهم هستند. چگونه می‌توانید بفهمید که چه نوع غرفه‌ای می‌خواهید و بودجه لازم برای ساخت آن‌ را دارید؟
طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

رنگ‌های روشن سبب می‌شود طراحی داخلی آرایشگاه زنانه که می‌خواهید دکور کنید در بسیاری از فضاهای مدرن امروزی دیده شود. اگر رنگ دیوارها را پررنگ انتخاب کنید.
طراحی داخلی بیمارستان

طراحی داخلی بیمارستان

اصلی ترین هدف طراحی داخلی بیمارستان برای کودکان است. هدف طراحی داخلی بیمارستان این است که فضاهای کودکانه‌ای را ارائه دهیم که خدمات فنی را ارایه می‌دهند.
طراحی داخلی پارکینگ

طراحی داخلی پارکینگ

طراحی داخلی پارکینگ‌ که تاثیر توسعه‌های فضاهای تجاری را کم‌تر می‌کنند و مشخصه‌های طراحی پارکینگ های تجاری دو طبقه سبز مسکونی منزل عبارتند.
طراحی داخلی با کاغذ دیواری

طراحی داخلی با کاغذ دیواری

طراحی داخلی با کاغذ دیواری برای فضاهایی مخصوصا برای منزل مناسب می باشد.در طراحی داخلی با کاغذ دیواری که سلیقه شماست می‌توانید خانه خود را تغییر دهید.
2017-01-29/توسط کاز دکو
طراحی داخلی با کناف

طراحی داخلی با کناف

طراحی داخلی با کناف پانل‌‌های آکوستیک سقف به رنگ سبز هایلایت هستند.در طراحی داخلی با کناف از بازاریابی در ساختمان اداری که از لحاظ آکوستیکی عایق شده است.
2017-01-24/توسط کاز دکو
طراحی داخلی با چوب

طراحی داخلی با چوب

رنگ، نقش و سبک در تزیین در طراحی داخلی با چوب بسیار ضروری است چرا که ظاهر جذابی را در طراحی داخلی ایجاد می‌کند. زمانی که نوبت به طراحی داخلی با چوب میرسد.
2017-01-18/توسط کاز دکو
طراحی داخلی اتاق کودک

طراحی داخلی اتاق کودک

طراحی داخلی اتاق کودک چالش برانگیز است. در سنی که کودکان باید فضای زندگی مختص به خود را داشته باشند هنوز آن‌ها نمی‌توانند درباره ظاهر اتاق خود تصمیم بگیرند.
بارگذاری موارد بیشتر