طراحی داخلی مهد کودک

طراحی داخلی مهد کودک مدرن ایرانی

اصول طراحی داخلی مهد کودک چیست ؟

امروزه این شانس را دارید که طراحی داخلی مهد کودک متعلق به کودکتان را مطابق خلق و خو، سرگرمی مورد علاقه و عادت‌های وی مانند طراحی داخلی اتاق کودک کنید. تمام چیزهایی که نیاز دارید تنها وسایل مورد نیاز اتاق کودک، وقت آزاد، خلاقیت و تخیل برای ساخت و خلق آثار هنری است طراحی داخلی مهد کودک پناهگاهی امن برای او بسازد می‌تواند فضای دنج و تورفته‌ای در زیر پلکان، تختخواب دو طبقه، چادر، خیمه مخروطی سرخ پوستی و غیره باشد جایی که کودکتان می‌تواند کتاب بخواند، دوستانش را دعوت کند و یا قلعه درست کند. این مکان نقش مهمی در داشتن فضای خصوصی برای کودکتان دارد.

اجرای طراحی داخلی مهد کودک مدرن

طراحی داخلی فضایی امن جهت فعالیت کودکان فراهم نماید.می‌تواند فضای کلاسیک با انواع وسایل ورزشی باشد از جمله طناب، نردبان، حلقه و یا تاب و تختخوابی که از تور درست شده است.فضای ذخیره سازی زیادی در طراحی داخلی مهد کودک بایست در نظر گرفت. جعبه‌های رنگی، کشوها، قفسه‌ها برای نگاه داشتن کتاب، اسباب بازی. همچنین فضای بازی اضافی و راه حل مناسبی برای تمیزتر نگاه داشتن و مدیریت فضای کودکان است. در نهایت اتاق ظاهری تمیز و منظم خواهد داشت.

طراحی داخلی مهد کودک در ایران

معماری داخلی فضای خالی برای کارهای خلاقانه در طراحی داخلی مهدکودک در نظر بگیرید.

کاغذهای نقاشی، تخته‌های گچی بر روی درب‌ها، میز و یا دیوارها.

گزینه دیگر نقاشی با دست و انگشتان است که برای همه افراد خانواده لذت بخش است.

آسان یاد گرفتن همه چیز درباره اطلاعات است.

بسیار می‌تواند آموزنده باشد اعداد، کلمات، نقل و قول‌های معروف، تصاویر حیوانات و پرندگان.

نقشه درباره کشور‌ها و قوانین راهنمایی و رانندگی خیابان‌ها.

استفاده از سیم علایم و نقوش با سیم برای نمایش کلمات، نقل و قول‌ها.

از سیم‌های منعطف و کابل‌ها به جای حروف چوبی و پلاستیکی بر روی دیوار می‌توانید استفاده کنید.

تزیین دیوار طراحی داخلی مهد کودک

بافت‌های نرم در طراحی داخلی مهد کودک در نظر بگیرید.

کودکتان نیازمند اثاثیه دلچسب و خوشایندی در مهد کودک است.

وی بایستی رنگ، نور، بو، بافت و مبلمان را دوست داشته باشد. به یاد داشته باشید فضای طراحی داخلی اتاق خواب کودکتان بایستی برای او دوست داشتنی باشد.میز و صندلی ها و یا کاناپه ظریف و جمع و جور در معماری داخلی اتاق کودک در نظر بگیرید.بسیار خوب است که کودکتان مهمان دعوت کند مهمانی چایی ترتیب دهد. داشتن مبلمان مناسب شانس خوبی است برای تولد گرفتن و دوستان بیشتر پیدا کردن.مناسب شانس خوبی است برای تولد گرفتن و دوستان بیشتر پیدا کردن.

طراحی نمای بیرونی مهد کودک

استفاده از کیف‌هایی پر از لوبیا برای پرتاب کردن، چهارپایه‌های تشک‌دار و توپ‌های بزرگ دسته‌دار در طراحی داخلی مهد کودک کاربرد مبلمان بدون گوشه‌های تیز و ساخته شده از مصالح نرم و اسفنجی که شبیه ماشین، حیوانات، قارچ، جوجه‌تیغی و ماهی هستند.به رنگ‌ها درر طراحی داخلی توجه کنید – فضای کودکان می‌تواند پر از رنگ‌های روشن در پس زمینه خنثی اتاق باشد. رنگ دیوارهای اتاق و مبلمان نبایستی در هم برهمی و آشفته به نظر برسند بلکه اسباب بازی و وسایل دکوری بایستی فضای اتاق را پر کند.طبیعت را به وسیله طراحی داخلی به درون فضا بیاورید.استفاده از عناصر طبیعی به عنوان دکور ایجاد تنوع برای اتاق کودکتان است. برگ‌های درخت، صدف‌های دریایی و سنگ‌های رنگی.