طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه زنانه

طرح مینیمالیسم را همه دوست دارند اما رنگ‌های روشن و شاد سبب می‌شود طراحی داخلی آرایشگاه زنانه که می‌خواهید دکور کنید در میان بسیاری از فضاهای مدرن امروزی برجسته شود. اگر رنگ دیوارها را بسیار پررنگ انتخاب کردید به نورپردازی‌ها و آثار هنری با رنگ روشن برای طراحی داخلی آرایشگاه زنانه فکر‌ کنید تا به دیوار به ظاهر یکنواخت رنگ ولعاب بیافزایند و الهام بخش برای آرایشگران باشند.

نمای طراحی داخلی آرایشگاه مردانه

از طراحی نمای داخلی آرایشگاه مردانه در طراحی داخلی آرایشگاه از سالن استفاده کنید که افراد را به ورود به داخل سالن تشویق می‌کند. به طور مثال از تخته‌های سیاهی که با گچ می‌توانید بر روی آن‌ها بنویسید و یا از جلوه‌های بصری نمایشی بر روی ویترین استفاده کنید. ابزار آلات قدیمی و از مدافتاده نبایستی دور ریخته شوند. با کمی اسپری رنگی و قوه ابتکار و هوش به آن‌ها حیاتی نو ببخشید و به جای چراغ‌های تزئینی یا آثار هنری بر روی دیوار  از آن‌ها استفاده کنید. مشتریان سالن‌های آرایشگاه از چنین تغییرات ناگهانی و تزیینات عجیب و غریب لذت می‌برند

مبلمان در طراحی داخلی آرایشگاه

حتما نبایستی از مبلمان مخصوص سالن برای طراحی داخلی آرایشگاه استفاده کنید.

به طور مثال می‌توانید از جعبه‌های رنگی با چیدمان خاص برای نگاه داشتن محصولات آرایشگاهی خود استفاده کنید. اگر می‌خواهید سالن آرایشگاه منحصر به فردی داشته باشید سعی کنید از قطعات خارق‌العاده در دکور استفاده  کنید. سالن Jame Hill در انگلستان از یک اتومبیل  قدیمی به عنوان بخش پذیرش استفاده کرده است. چنین ابتکارهای فراموش نشدنی بازگو کننده  خلاقیت طراحی داخلی سالن آرایشگاه شماست

چینش محصولات آرایشی در طراحی داخلی آرایشگاه

چه محصولات آرایشی و چه مجلات را دور از دسترس مشتریان قرار ندهید.

به طور خلاقانه‌ای آن‌ها را بچینید به نحوی که فضا عملکردی و زیبا باشد.

در طراحی داخلی آرایشگاه SalonXL در میشیگان، تیوب‌های رنگ بر روی طناب رختشویی آویزان شدند.

تا به راحتی در دسترس باشند و رنگ کمتری هدر برود.

برای تازه کردن فضای سالن آرایشگاه نیاز به مرمت در سطح وسیع ندارید.

چراغ‌ها، کاغذ دیواری‌ها یا آثار هنری معماری می‌تواند فضای سالن را تازه کنند به نحوی که طرحی به روز داشته باشید.

کاغذ دیواری‌ها با نقوش ظریف بر روی سقف سالن Holborn در لندن نمونه‌ای از این نوع نوآوری‌هاست.

اهمیت تابلوها در طراحی داخلی آرایشگاه

برای خرید تابلوهای نقاشی اصل در دکور آرایشگاه بایستی هزینه‌های گزافی بپردازید.

و از طرفی نمی‌توانید به راحتی هر سال تابلوی جدیدی خریداری کنید. عکسبرگردان‌های دیواری یا پوسترهای فکاهی و خنده‌آور روشی ارزان برای به روز رسانی طراحی داخلی آرایشگاه و‌ تغییر در حس و حال فضای سالن آرایشگاه است این مورد را در طراحی داخلی رستوران نیز بررسی کردیم فراموش نکنید که سرویس‌های بهداشتی و کافی شاپ که در معرض دید و استفاده مشتری است بایستی به نحوی طراحی شود که مشتریان سالن دلشاد شوند و یکی از عناصر معماری داخلی باشد که حاکی از تعجب و حیرت است.

ایجاد فضای خصوصی در طراحی داخلی آرایشگاه زنانه

اگر حریم خصوصی هر یک از ایستگاه‌های کوتاهی مو به خوبی تعریف نشده باشد بایستی از گیاهان، تیغه‌های جداکننده یا پرده‌ها برای طراحی داخلی آرایشگاه استفاده شود یا می توان با طراحی داخلی با چوب در جداسازی فضاها خلاقیت به خرج داد.  برخی شلوغی‌ سالن آرایشگاه را می‌پسندند اما برخی دیگر دوست دارند فضای آرام‌تری را با آرایشگر‌خود تجربه کنند.