دکوراسیون طراحی داخلی گل فروشی

دکوراسیون طراحی داخلی گل فروشی

طراحی داخلی گل فروشی

طراحی داخلی گل فروشی فراتر است از نمایش دسته گل‌ها و گیاهان سبز است. بایستی فضای دعوت کننده‌ای خلق کنید که محیط کاری شما را به دور از هر گونه آشفتگی و در هم برهمی نشان دهد. فضا بایستی نمایشگاهی از وسایلی به جز گل‌هایی باشد که می‌فروشید به طور مثال در طراحی داخلی گل فروشی گلدان‌ها، بادکنک‌ها، شکلات و اسباب بازی برای حیوانات خانگی. فضا را به نحوی دکور کنید که هر فصل به آسانی بتوانید تغییر دهید و از نو طراحی کنید به خصوص فضاهای نشستن  و پذیرش برای مشتریان.

دیزاین طراحی داخلی گل فروشی

دیزاین و آرایش گل‌ها در مکانی جدای نمایش گل‌ها می‌باشد. در طراحی داخلی گل فروشی دیزاین و درست کردن دسته‌گل‌ها بسیار کار شلوغ و درهم برهمی است، ساقه‌های شکسته و برگ‌ها برروی زمین و پاشیدن آب و گل به همه جا و پراکنده شدن مجموعه‌ای از دسته‌گل‌ها و برگ‌ها در تمام فضای معماری داخلی کاری.مشتریان تنها بایستی زیبایی و وقار محصولات تمام شده را ببینند نه نامنظمی فرایند کار که در هم برهمی محیط کار را نشان می‌دهد. طراحی داخلی گل فروشی شما بایستی به سهولت دسترسی به اتاق خنک کننده برای نگهداری گل‌ها را داشته باشد و دارای فضای انباری برای نگهداری گل‌ها و دیگر وسایل باشد.

ویترین طراحی داخلی گل فروشی

در طراحی داخلی گلفروشی ویترین خنک‌ نگهدارنده گل‌ها را در فضای ورودی به درستی جای نمایی کنید.

مشتریان به محض ورود توجه‌شان به لابی ورودی جلب می‌شود.

سعی کنید این فضا را پر از گل‌ها با قیمت‌های متفاوت کنید و مشتریان را به خرید تشویق کنید.

خنک‌کننده بخش ورودی را همیشه روشن نگه دارید.

در امتداد دیوارها و در مرکز نمایش فضای گل‌فروشی را قفسه بندی کنید.

فضاهای طراحی داخلی نمایشگاهی را در سطح چشم قرار دهید بدون این که فضا آشفته و در هم و برهم به نظر آید.

هدیه‌ها و تزیینات مخصوص به مراسم تعطیلات و کودکان را در جلوی چشم مشتری بگذارید.

اگر قفسه بندی ها جذاب نیستند آن‌ها را با پارچه‌هایی که برای هر فصل مناسب است تزیین کنید

به طور مثال قرمز و سبز برای کریسمس و یا پاستلی برای بهار.

طراحی داخلی گل فروشی کیوسک

میزهایی به ارتفاع کانترهای پذیرش به همراه چهارپایه‌های به فروشنده اجازه می‌دهند که کتاب‌های نمونه را با مشتریان خود نشان دهند حال چه برای مراسم خاکسپاری و چه مراسم ازدواج. میزهای بلندتر سبب می‌شود که اتاق دلبازتر باشد و این موضوع در فضاهای کوچک‌تر نمایش بسیار سودمندتر است.  در طراحی گلفروشی کیوسک اگر فضا اجازه می‌دهد از نیمکت‌های دسته‌دار دو نفره و یا صندلی‌هایی با رویه‌های نرم و بالشتک استفاده کنید به طور مثال برای پدری مسن که در مراسم ازدواج دخترش سفارش گل می دهد نیز راحتی در طراحی را در نظر بگیرید.

دکوراسیون داخلی گل فروشی

بخش پذیرش بایستی به نحوی طراحی شود که مشتریان بتوانند کردیت کارت مشتریان به راحتی شارژ کنند و به آن‌ها سرویس بدهند. این فضا بایستی مکان مناسبی برای جای دادن رایانه باشد و مانع تردد مشتریان به دیگر بخش‌های گل‌فروشی نباشد. دکوراسیون داخلی گلفروشی را به طور منظم و با هماهنگی معماری داخلی مدرن تغییر دهیدفضای داخلی گلفروشی بایستی نشانگر تعطیلات و تغییر فصول باشند. برای کریسمس تزیین کنید تا راهنمای خوبی برای مشتریان برای خرید تزیینات درخت و تاج‌های گل باشد و یا در مراسم شکرگزاری از کدوها و یا ظروف مختص به این مراسم استفاده کنید.  تزیین  فضاهای بیرونی با گلدان‌های گل را فراموش نکنید به خصوص در زمستان و پاییز.