دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سیلور

دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سیلور

اصول دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سیلور کم هزینه

دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سیلور نظرات و الهام‌ها .نقره به دلیل درخشندگی و تشعشع خود نقش زیادی در زدودن غبار از شکوه آشپزخانه شما دارد. شما می‌توانید از زیبایی و ظرافت چشمگیر این عنصر در آشپزخانه بهره ببرید. افزودن ته‌مایه‌ای از نقره به آشپزخانه به آن شکوه می‌بخشد و این سازه را مطابق باب روز می‌نماید. اکنون بیایید به چند آشپزخانه که از نقره در آن‌ها استفاده شده است، نگاهی بیندازیم تا شاید یکی از آن‌ها نظر شما را جلب نماید.تم آهن کلاسیک در دکوراسیون داخلی استفاده از وسایل ساخته شده از آهن زیبا، درخشان و ضدزنگ در آشپزخانه، هرگز شما را پشیمان نمی‌کند. این کار سبب می‌شود تا آشپزخانه شما از سبک متناسب نقره‌ای خود بهره ببرد.رنگ سیلور در دکور آشپزخانه مبنای خود را بر استفاده از رنگ سیلور در دکور آشپزخانه قرار دهید و با استفاده از ته ‌مایه نقره‌ای به جذابیت آن بیفزایید.

رنگ مناسب دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سیلور

آشپرخانه سیلور/خاکستری/نقره‌ای مبنای خود را بر استفاده از رنگ خاکستری در دکوراسیون آشپزخانه  قرار دهید

و با استفاده از فام نقره‌ای به آن جذابیت بیفزایید. این کار مدرن و آینده‌نگرانه است و در عین حال بسیار کاربردی و آسان می‌باشد.

رنگ گیاه کرانبری استفاده از گیاه کرانبری و نقره به عنوان دکور آشپزخانه ممکن است به ذهن شما نرسد

اما این همان چیزی است که برای ساخت یک آشپزخانه جذاب و شیک به آن نیاز دارید.

با این کار می‌توانید به آسانی فضایی برای سرگرمی و قرار دادن ظروف ایجاد نمایید.

احساس راحتی و خانگی بودن در دکوراسیون آشپزخانه در کنار تمامی این وسایل نقره‌ای یک شیء سفید محکم قرار دهید.

این کار سبب ایجاد محیطی راحت و جذاب می‌گردد و شیوه بسیار مد روزی هم است.

ته رنگ‌های آرام در دکور منزل اگر علاقه‌مند هستید تا آشپزخانه‌ای آرام و آرامش‌بخش داشته باشید،

از رنگ‌های آرام استفاده کنید.

بهترین تجهیزات دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سیلور برقی

استفاده از گیاه نعناع در دکور آشپزخانه ما به ایجاد حس رنگی خنثی موجود در دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سیلور علاقه‌مند هستیم اما آنچه می‌تواند این آشپزخانه‌ها را از این هم جذاب‌تر نماید، استفاده از گیاه نعناع در گوشه آشپزخانه است. شما می‌توانید از خلاقیت خود درباره این گیاه استفاده نمایید.ترکیب موادی که با یکدیگر هماهنگ هستند استفاده از چارچوب‌های چوبی و فلز استیل یک ترکیب بسیار عالی و خاص می آفریند. زمانی که دو سر یک طیف در چرخه رنگ را به ‌درستی در کنار هم قرار دهید، نتیجه کاردکوراسیونی منحصر به فرد و مخصوص به شما خواهد بود.اسفاده از تم رنگ آبی در دکوراسیون آشپزخانه.آشپزخانه می‌تواند برای لحظه‌ای شما را از این جهان بیرون کند و به خلسه ببرد. نقره‌ای که روی دیوارها به‌کاررفته است، سبب می‌شود تا شما فکر کنید روی ابرها پرواز می‌کنید.احساس زمختی در دکور آشپزخانه در کنار نقره‌های خود.